RÜYA GİBİ LİKYA

DEMRE - KAŞ - KALKAN - PATARA - FETHİYE - DALYAN TEKNE TURU 

1.GÜN: 22:00 'da Demre'ye hareket ediyoruz.

2.GÜN: Sabah saatlerinde Demre’ye varış. Demre’de sabah kahvaltı molası. Ardından Noel Baba Kilisesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Kaş’a hareket ediyoruz. Sahilde yürüyüş ve çay-kahve için Serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Kalkan manzarası eşliğinde 18 km. uzunluğa sahip Likya Birliğinin başkenti olan toplantılara ev sahipliği yapan Patara’ya varıyoruz. Ardından  Patara Plajına geçip Yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz.

3.GÜN: Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Saklıkent’e hareket ediyoruz. Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz.  Serbest zaman Sonrasında Babadağ'ın hemen eteğinde Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere yüzmek için zaman veriyoruz.  Dileyenler yamaç paraşütü yapabilirler. Gün sonunda otelimize hareket ediyoruz.

4.GÜN: Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Dalyan’a hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü`ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kral Kaya Mezarları’nı panoramik olarak görüyoruz ve tabi ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu Plajı’na gidiyoruz. Buradaki kısa yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek aracımıza ulaşıyoruz. Sonrasında 14:00' da Ankara'ya doğru hareket ediyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklama (Sabah kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil)

*Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti

*Tur Aracı ile Ulaşım

*Dalyan Tekne Turu

*Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İlk Gün Sabah Kahvaltısı

*Öğle yemekleri

*Son Gün Akşam yemeği

*Müze ve Ören yeri Girişleri

*Yamaç paraşütü

*Otellerde Minibar Kullanımı

HAREKET NOKTALARI

*Kızılay Gama iş Merkezi  Önü: 22:00

*Milli Kütüphane Önü: 22:10

*Armada Önü: 22:15

*Ümitköy Köprüsü Altı: 22:30

RÜYA GİBİ LİKYA

******** LÜTFEN TALEP EDİNİZ ********

Copyrights © 2022 Eys Travel. All Rights Reserved