Kurumsal

Hakkımızda

 

 

 

 

Hakkımızda

Eğlen Yaşa Seyahat Et Turizm 2021 yılında siz değerli misafirlerimizin hayallerini gerçekleştirmek üzere profesyonel kokartlı turist rehberleri tarafından kurulmuştur. Hızla globalleşen dünyamızda medeniyetin beşiği olarak kabul edilen ülkemiz, gerek coğrafi konumu, gerekse sınırları içerisinde bulundurduğu tarihi ve kültürel değerlerle son yıllarda turizmin yükselen yıldızı konumuna gelmiştir.

Bu doğrultuda ülkemizin hak ettiği değere kavuşması ve turistik faaliyetlerin arttırılarak ekonomiye katkı sağlamak amacıyla EĞLEN YAŞA SEYAHAT ET TURİZM  deneyimli ve hepsi kendi alanlarında profesyonel bir ekip tarafından Türkiye Seyahat Acenteleri  Birliğine (TURSAB) üye  10222 nolu “A” gurubu seyahat acentası olarak hizmet vermektedir.
 

Kalite Politikamız

 

Sunduğumuz hizmet kalitesi ile misafirlerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, yenilikleri takip edip misafirlerimize kesin ve doğru bilgiler sunmak, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.
 

Vizyonumuz

Tatilseverlerin beklentilerini odak noktası haline getirerek turizm sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden tasarlayarak %100 misafir memnuniyeti sağlamaktır. Koşulsuz misafir memnuniyeti felsefesini benimsemiş olan firmamız, Türkiye'nin en iyi turizm seyahat acentaları arasında yerini almayı amaçlamaktadır.
 

Misyonumuz

Uluslararası kalite standartlarını benimsemek, 
Turizm mevzuatı kanun ve yönetmeliklerine uygun hizmet etmek,
Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
Yenilikçi ve Yaratıcı Hizmetler sunmak,
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
Çalışılması tercih edilen şirket olmak,
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirket, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına Kurumsal Müşteri Temsilcisi ile gizlilik ilkelerine sadık kalarak hızlı ve en iyi hizmeti vermek.
 

Hizmetlerimiz

 Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Organizasyonları

Yurtiçi ve Yurtdışı Konaklama Hizmetleri
Cruise Turlar
Incoming
M.I.C.E
Kongre, Seminer ve Fuar Organizasyonları
Bayi Toplantıları
Uçak Biletleri
Transfer Hizmetleri

 

Yurtiçi Turlar

Türkiye’nin zengin tarihini yaşatan kültürel miras, muhteşem doğal manzaralar, eşsiz koylar ve yöresel lezzetleri sizler için hazırladığımız kültür turları ile ülkemizin en özel köşelerini keyifle dolaşabilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. 
Yemyeşil yaylalarda serin bir mola için Karadeniz Turları, tarihin izlerini sürmek için Gap ve Doğu Anadolu Turları, altın kumsalların, pırıl pırıl denizin ve masmavi koyların güzelliklerini keşfetmek için Ege ve Akdeniz Turlarını tercih edebilirsiniz.
 

Yurtdışı Turlar

Dünya’nın renkli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?
Yurtdışı turları farklı ülkelerin kültürleri, lezzetleri, iklimlerini deneyimlemek, yeni yerler keşfetmek isteyenlerin kısa sürede birçok yeri gezip görebilecekleri vazgeçilmez seyahatlerdir.  
Tüm yılın stresini ve yorgunluğunu atmak istiyor olabilirsiniz. Hem sizi dinlendirecek hem de çıkacağınız bu tatile değecek nitelikte bir tur arayışınız varsa hiç vakit kaybetmeden bir yurt dışı turuna çıkmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler
hakkımızda

Copyrights © 2022 Eys Travel. All Rights Reserved